Volkswagen Sharan - články

Volkswagen Sharan inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 25 nabídek osobních automobilů Volkswagen Sharan.

Články

Volkswagen Sharan (od 1995)

Německý Volkswagen Sharan je konstrukčně shodný se svými sourozenci Fordem Galaxy první generace a Seatem Alhambra. Vozy se od sebe liší jen detaily.

Na trh byly tyto automobily uvedeny v roce 1995. Sharan se nabízel už od počátku v pěti či sedmimístném provedení. Automobilka přichystala i verzi s pohonem všech kol.

Volkswagen: slevy skoro na všechno

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Renault Espace nejde na odbyt

Renault se potýká s problémem v oblasti, kde donedávna kraloval. Svým modelem Espace naučil Evropu milovat minivany, na jeho úspěchu se pak přiživily například Ford Galaxy, Volkswagen Sharan, Seat Alhambra a další. Vůz, který celé šílenství započal, však nyní nejde na odbyt tak, jak by si jeho výrobce představoval. Renault musí popřemýšlet, co s tím.

Patrick Blaine (výkonný viceprezident Renaultu pro prodeje a marketing) nedávno přiznal, že důvodem pro novou strategii je úspěch Fordu S-Max. Nejmenovaný zdroj uvnitř automobilky pak tvrdí, že se vývoj zaměří na crossovery. Hlavním problémem Espace je design, proti svěže a dynamicky působícímu S-Maxu prohrává v prodejích už po sedm měsíců. Kamenem úrazu jsou prý „krabicoidní“ tvary. Určité procento zákazníků si uzurpoval i segment SUV.Inzeráty z bazarů osobních vozů značky Volkswagen Sharan z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Volkswagen Sharan, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Volkswagen Sharan nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Volkswagen Sharan splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW