Volkswagen Caddy - články

Volkswagen Caddy inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 5 nabídek osobních automobilů Volkswagen Caddy.

Články

Tajné fotky: Volkswagen Caddy

Osobní verze malých dodávek jsou docela populární. Nabízí dostatek prostoru podobně jako MPV, a přitom z nich můžete vytvořit praktický naklaďák pro přepravu stavebního materiálu beze strachu, že odřete chatrné čalounění interiéru.

Volkswagen Caddy dostane nyní předek podobný novému Golfu, ale důležitou změnou budou motory. Zatím nemáme nic potvrzeno z oficiálních míst, ale krom očekávaného motoru 2.0 TDI se vstřikováním common-rail dostane pravděpodobně i atmosférickou verzi téhož motoru (2.0 SDI) a zřejmě i nový motor 1.6 TDI o výkonu 105 koní. K dispozici mají být i dva benzínové agregáty.

Tajné fotografie: Fiat Dopló

Stylové dodávky jsou zřejmě v módě. My sice dáváme přednost stylovým kupé s charakterním motorem, ale naprosto chápeme lidi, kteří potřebují přepravovat spoustu věcí za co nejnižší náklady.

Fiat připravuje svého konkurenta pro Citroen Berlingo, Renault Kangoo nebo Volkswagen Caddy Life. Na scénu má přijít v roce 2010 a podle těžkého maskování usuzujeme, že dojde k radikálním změnám zejména po stránce designové, ale i té technické. Vnitřní prostor a variabilita budou umožňovat jak přepravu pěti pasažérů a jejich zavazadel, tak rovněž rychlou přestavbu na praktickou dodávku a transportér bedýnek s ovocem a zeleninou.

Volkswagen Caddy Carrera Cup Edition 2.0 TDI R

Jak jsme psali nedávno, stačí k obyčejnému (a dobrému) autu přihodit pár samolepek s písmeny R, S, RACING a EDITION a rázem tu máme v očích jedněch docela dobrý vtip, v očích druhých „hustej sporťák“. Může ale vzniknout supersportovní okruhový speciál z městské dodávky? Volkswagen si myslí, že ano.

Podle posledních zpráv není situace mezi VW a Porsche nijak zvlášť přátelská, ale švédské zastoupení VW si myslí něco jiného a přichází s limitovanou edicí dodávky Caddy, aby poctilo spojení a spolupráci obou automobilek. Volkswagen Caddy je velmi solidní a praktická městská dodávka, ale i přesto si švédové myslí, že z ní lze vymáčknout ještě víc. Proto jí osadili sedmnáctipalcovými černými koly obutými do pneumatik 225/45, které jistě budou okrasou na všech tuningových srazech.Samozřejmostí je drsný body kit a bílý lak s červenými samolepkami na bocích, přesně ve stylu Porsche 911 Carrera GT3 RS. V interiéru se úpravy omezily na dvojtónové kožené potahy sedadel a kožený volant a řadicí páku. Pod kapotou samozřejmě nebude boxer 3,6 od Porsche, ale osvědčené 2.0 TDI s výkonem 140 koní a točivým momentem 320 N.m. Ten udělí malé dodávce jistě velmi dostačující dynamiku. Pro případ, že byste to až příliš rozpálili, je vůz vybaven hasícím přístrojem.

Užitkové Volkswageny výhodněji

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Volkswagen Caddy Maxi Life

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Volkswagen uvede Passat 1.4 TSI na na zemní plyn

Volkswagen plánuje uvedení přeplňovaného motoru schopného spalovat jak benzín, tak stlačený zemní plyn (CNG). Auto s tímto systémem prý nabídne až o 50 procent výhodnější provoz než konvenční benzínový motor. V České republice se v současné době pohybuje cena benzínu okolo 31 korun 90 haléřů, CNG stojí okolo 15 korun za metr krychlový (množství paliva ekvivalentní litru benzínu).

Reiner Mangold z divize Volkswagen Individual sdělil magazínu Automotive News, že Volkswagen Passat s motorem 1.4 TSI upraveným pro provoz na CNG bude k dispozici již na začátku roku 2008. Volkswagen Passat je dle agentury Dataforce nejpopulárnějším fleetovým vozem v Německu, což je hlavní důvod, proč koncern začal právě u něj. Časem si motor 1.4 TSI CNG najde cestu také do modelů Volkswagen Touran, Caddy a Golf. Podle dostupných informací by měl i při provozu na plyn podávat výkon nejméně 110 kW/150 koní. Auta na stlačený zemní plyn už nějakou dobu nabízejí třeba firmy Opel a Fiat, a to i na českém trhu.

Ford Mondeo, Volkswagen Tiguan, VW Caddy a Hyundai i30 v testech Euro NCAP

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínkyInzeráty z bazarů osobních vozů značky Volkswagen Caddy z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Volkswagen Caddy, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Volkswagen Caddy nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Volkswagen Caddy splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW