Suzuki Alto - články

Suzuki Alto inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 0 nabídek osobních automobilů Suzuki Alto.

Články

Suzuki Alto: crash test + video

Suzuki Alto je zástupce kategorie, která už nemá s bezpečností problémy. I kabina malého Suzuki zůstala při nárazu stabilní, jenže tvrdé plasty, které se navíc uvolnily, hrozí velkým nebezpečím vážných zranění pro oba přední cestující.

Suzuki Alto prošlo testem s bočními airbagy, které jsou k dispozici za příplatek. Suzuki je ale chce ve větší míře nabízet jako součást standardní výbavy (aspoň na nejdůležitějších trzích). Test nárazu na sloup nemohl být proveden – vůz nemá hlavové airbagy. Komisaři však nebyli spokojeni s výsledkem bočního nárazu a se simulací nárazu zezadu.

Suzuki A-Star: Nové Alto

Suzuki si pro autoshow v Novém Dillí připravilo nový koncept s názvem A-Star. Proč právě v Indii? Protože vůz, který z A-Star vznikne, se má vyrábět právě tam. Suzuki navázalo spolupráci s indickou vládou: společný závod má být schopen v roce 2010/2011 vyrábět milion aut ročně.

Koncept A-Star je pětidveřový hatchback segmentu A s litrovým motorem. Navazuje na starší Suzuki podobné koncepce – model Alto, který se také vyráběl v Indii. Pod tímto názvem se má produkční verze představit v březnu na autosalonu v Ženevě.Inzeráty z bazarů osobních vozů značky Suzuki Alto z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Suzuki Alto, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Suzuki Alto nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Suzuki Alto splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW