Seat Alhambra - články

Seat Alhambra inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 11 nabídek osobních automobilů Seat Alhambra.

Články

Akční model SEAT Ibiza HIT za 229 900 Kč

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

SEAT Ibiza od 237 400 Kč

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Renault Espace nejde na odbyt

Renault se potýká s problémem v oblasti, kde donedávna kraloval. Svým modelem Espace naučil Evropu milovat minivany, na jeho úspěchu se pak přiživily například Ford Galaxy, Volkswagen Sharan, Seat Alhambra a další. Vůz, který celé šílenství započal, však nyní nejde na odbyt tak, jak by si jeho výrobce představoval. Renault musí popřemýšlet, co s tím.

Patrick Blaine (výkonný viceprezident Renaultu pro prodeje a marketing) nedávno přiznal, že důvodem pro novou strategii je úspěch Fordu S-Max. Nejmenovaný zdroj uvnitř automobilky pak tvrdí, že se vývoj zaměří na crossovery. Hlavním problémem Espace je design, proti svěže a dynamicky působícímu S-Maxu prohrává v prodejích už po sedm měsíců. Kamenem úrazu jsou prý „krabicoidní“ tvary. Určité procento zákazníků si uzurpoval i segment SUV.

Seat Alhambra levnější a s lepší výbavou

Ceny všech modelů Alhambra se snižují o 75 000 Kč, takže Alhambra je k dispozici od 683 000 Kč (Alhambra Reference 2,0 115 k). Atraktivní nabídku představují modely ve verzi N1, které umožňují odpočet DPH. V tomto případě lze Alhambru pořídit za 595 000 Kč včetně nákladů na přestavbu na verzi N1.

Při snižování cen importér zohlednil i popularitu jednotlivých verzí řady Alhambra a dvě nejprodávanější provedení - Alhambra Stylance 1,9 TDI/150 k a 2,0 TDI/140 k, které tvoří více než 90 procent ze všech prodaných modelů řady Alhambra - zlevnil dokonce o 162 000 Kč. Tyto plně vybavené verze (mj. dvojitá automatická klimatizace Climatronic, tempomat, parkovací asistent, xenonové světlomety, radio s CD a měničem, vyhřívané čelní sklo) lze pořídit za 874 000 Kč (2,0 TDI 140 k), příp. za 899 000 Kč (1,9 TDI 150 k).

Slevy u Seatu

Na samém začátku roku 2006 přichází SEAT s nabídkou cenově zvýhodněných modelů. Akční nabídka zahrnuje všechny modelové řady značky SEAT, přičemž bonus pro zákazníky činí 60 až 200 tisíc korun.

SEAT Ibiza Advantage: Bonus 60 500 KčInzeráty z bazarů osobních vozů značky Seat Alhambra z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Seat Alhambra, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Seat Alhambra nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Seat Alhambra splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW