Peugeot 807 - články

Peugeot 807 inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 5 nabídek osobních automobilů Peugeot 807.

Články

Peugeot 807 (od 2002)

„Osmsetsedmička“ přišla na trh v roce 2002. Jedná se o sourozence vozů Citroën C8, Fiat Ulysse a Lancia Phedra. Koncern PSA pracoval na vývoji s Fiatem a tak automobily využívají drtivou většinu shodných dílů.

Rok po uvedení do prodeje byla nabídka rozšířena o automatickou převodovku. Ta je však pouze čtyřstupňová. V roce 2004 se objevila nová šestistupňová manuální, což byl výrazně lepší tah. Obě skříně jsou k dispozici s turbodieselem 2.2 HDI, šestikvalt dokáže ještě více šetřit palivo a snížit hlučnost motoru při jízdě vyšší rychlostí.

Peugeot 307 BK od 377 720 Kč

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Velkoprostorový konflikt

Fiat Auto a PSA/Peugeot-Citroen se nemohou shodnout, čím navázat na současný model společného MPV, které prodává Fiat pod názvem Ulysse, Peugeot jako 807 a Citroen mu říká C8.

Spolupráce obou průmyslových skupin sahá až do roku 1978 a pokud jde o užitková vozidla, klape dodnes jako hodinky. V případě sedmisedadlového velkoprostorového vozu, jehož náhradu začaly obě automobilky plánovat, je naopak jasná jediná věc: že zatím nebylo rozhodnuto vůbec o ničem.Inzeráty z bazarů osobních vozů značky Peugeot 807 z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Peugeot 807, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Peugeot 807 nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Peugeot 807 splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW