Peugeot 308 - články

Peugeot 308 inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 54 nabídek osobních automobilů Peugeot 308.

Články

Peugeot 308 CC

Peugeot 308 CC už je na trhu dlouho a tak nastal čas pro jeho nástupce. 308 CC měl být oficiálně představen až na autosalonu ve Frankfurtu, ale již nyní se objevují první fotky. Ze stránek Peugeotu však byly fotografie vzápětí staženy, takže se asi dočkáme oficiálního představení až na domácí půdě na autosalonu v Paříži.

Design Peugeotu 308 CC se velmi inspiruje u konceptu 308 RC Z. Zejména přední a zadní část jsou téměř identické.

Peugeot 307 BK od 377 720 Kč

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Peugeot 308 RC jde do výroby

Autoweb.cz vydává LIMEMEDIA a.s. - redakce@autoweb.cz - REDAKCE

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Peugeoty teď vyjdou levněji

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Peugeot 308 1.6HDi

Mezi malými Peugeoty z posledních let září jedna velká hvězda - je to Peugeot 206. Potkáte ho všude, jezdí s ním v naprosté většině ženy, stal se jedním z nejprodávanějších vozů své třídy a také zářným příkladem toho, že nejprodávanější auto nemusí být vždy nejlepší.

Peugeot 206 nejen, že není nejpší, on není ani dobrý. V jeho kategorii vždy existovalo něco výrazně lepšího a zároveň i levnějšího. Dvěstěšestka se prostě prodávala, protože byla "lostomiloušká, že mi jí koupíš, méďo?" Tento fakt bohužel vrhá nepříjemně zkoumavé světlo na ostatní hatchbacky od automobilky se lvem ve znaku. Jsou jen pohledné (i když i o tom by se po nástupu komiksově rozšklebených masek dalo polemizovat), nebo už se francouzům podařilo utáhnout aspoň pár šroubů?

Peugeot 308 SW

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Nejmenší spotřebu na světě má Peugeot

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Peugeot 308 GT THP / 308 SW

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Spy Photos: Peugeot 308 CC

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Spy Photos: Peugeot 3008

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínkyInzeráty z bazarů osobních vozů značky Peugeot 308 z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Peugeot 308, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Peugeot 308 nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Peugeot 308 splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW