Nissan Qashqai - články

Nissan Qashqai inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 154 nabídek osobních automobilů Nissan Qashqai.

Články

Nissan zahajuje pravidelnou čtvrtletní prodejní kampaň

Na nejprodávanější model Nissanu – crossover Qashqai i jeho sedmimístnou verzi – Qashqai+2 se v současné době vztahuje sleva 70 000 Kč. Nissan Qashqai tak je možné pořídit již za 394 900 Kč (verze Visia, 1,6 l, 2 WD),  Qashqai+2 za 458 000 Kč (verze Visia, 1,6 l, 2 WD).

 

Nissan Qashqai: facelift

Ani to nevypadá, že by byl Nissan Qashqai na trhu už tři roky. Stále vypadá docela zajímavě a neotřele, možná i proto, že jich tolik na silnicích nepotkáváme. Nissan však rozhodl, že je čas vyrukovat s faceliftem, který nejen, že pomůže osvěžit vzhled vozu, ale také si odškrtne v poznámkovém bloku kolonku „snižování emisí“.

Jak už jste si určitě podle fotografií všimli, Nissan Qashqai dostal novou přední a zadní část, jiná kola a světla z LED diod. Pak už se jen měnily detaily v interiéru a především pod povrchem.

Nissan v Pažíži: Nuvu, Pixo, Note a další

Nissan v Paříži představí tři nové vozy a také jednu technologickou novinku. Prvním bude koncept Nuvu, úplně nové městské auto Pixo, faceliftované MPV Note a pak nový zábavní systém Connect.

Nissan Nuvu

Tohle je nový terénní Nissan

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Nissan Qashqai+2

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Renault Koleos přichází – Samsung QM5

Korejský partner Renaultu, firma Samsung Motors, v prosinci vypustí na trh své první SUV. Samsung QM5 je založen na Nissanu Qashqai, ze kterého přebírá systém pohonu všech kol. Jenže zatímco Qashqai je vozem převážně pro cestování na asfaltu, QM5 bude mít větší světlou výšku a také pomocníka pro sjíždění kopců z modelu X-Trail.

Na evropském trhu se objeví jako Renault Koleos – první to vlaštovka ze společných dílen Nissan a Renault. Mezi motory bychom měli najít dvoulitrové diesely o výkonu 110 kW (150 koní) a 127 kW (173 koní), stejně jako benzínový dvouapůllitr se 124 kW (169 k). Sériový Koleos si poprvé prohlédneme na autosalonu v Ženevě v březnu 2008.

Nissan X-Trail 2.0 dCi

Když byl nový X-Trail před třičtvrtě rokem představen na ženevském autosalonu, skoro nikdo si ho nevšiml. Mezi všemi převratnými novinkami totiž vůbec nevypadal, jako novinka. Vždyť se na něj podívejte, vypadá skoro stejně, jako jeho předchůdce.

Má to svůj důvod. Nissan původně zamýšlel X-Trail postavit jako okrajový model pro snowboardisty a podobné aktivní sportovce. Nikdo v automobilce neočekával, že se ho prodá víc než pár desítek tisíc kusů. Jenže ono se na celém světě prodalo 800 000 X-Trailů. Průzkumem mezi jeho majiteli se navíc zjistilo, že by na něm nic moc neměnili a tak se podle toho vývojáři zařídili. Alespoň co se týká optického vzhledu, i když pozorný člověk druhou generaci rozezná hned a pokud je esteticky zaměřený, možná nesouhlasně zavrtí hlavou.

Známe finalisty ankety „Auto roku“!

Dámy a pánové, finalisty jsou: Fiat 500, Ford Mondeo, Kia cee’d, Mazda 2, Mercedes třídy C, Nissan Qashqai, a Peugeot 308. Tedy žádné překvapení, vaše předpověď se do puntíku vyplnila. Všechny vozy jsou novinkami z posledního roku a očekáváme těsný boj mezi až děsivě dobrým Mondeem, svěží a stylovou pětistovkou a třídou C z Německa.

Určitě neuškodí spřipomenout si výherce z let minulých. Loni na nejvyšší příčku dosáhl Ford S-Max, před ním získaly vavříny Renault Clio, Toyota Prius, Fiat Panda a Renault Megane. Domácí fanoušky možná zklame, že v nejužším výběru neskončila Škoda Fabia, ale výběr mezinárodní poroty určitě slibuje zajímavý boj i bez zástupce z Mladé Boleslavi. Vítěz bude oznámen 19. listopadu.

Frankfurt live: Ford přivezl nový Focus, crossover Kuga a nástupce Fiesty

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Nissan nestíhá vyrábět Qashqai

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínkyInzeráty z bazarů osobních vozů značky Nissan Qashqai z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Nissan Qashqai, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Nissan Qashqai nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Nissan Qashqai splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW