Mercedes-Benz Třídy E - články

Mercedes-Benz Třídy E inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 64 nabídek osobních automobilů Mercedes-Benz Třídy E.

Články

Mercedes-Benz třídy E – nové základní motory

Ono je sice moc pěkné, že Mercedes-Benz E 63 AMG má větší výkon i točivý moment než BMW M5, ale největší díl prodejního koláče vždycky ukousnou základní pohonné jednotky. I když se může zdát, že jsou v nabídce jen proto, aby mohla automobilka v reklamě říci „cena od“, zejména v domácím Německu jsou tyto verze se základními motory populární, o čemž svědčí mraky ojetých bavoráků 520d a mercedesů E 220 CDI v základní výbavě na plecháčích, které nikdo nechce...

Mercedes nyní vyhoví této spořivé klientele lačnící po prémiovém voze, nicméně nedisponující potřebnými prostředky pro nákup vrcholných motorizací. Základ nabídky tak nyní tvoří čtyřválcový diesel 2,1 l v modelu E 200 CDI BlueEfficiency o výkonu 136 koní a točivém momentu 360 Nm. Z 0 na 100 km/h ale zrychlí za 10,2 s a dosáhne maximální rychlosti 210 km/h. Spotřeba v kombinovaném režimu je 5,2 – 5,5 l/100 km.Inzeráty z bazarů osobních vozů značky Mercedes-Benz Třídy E z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Mercedes-Benz Třídy E, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Mercedes-Benz Třídy E nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Mercedes-Benz Třídy E splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW