Marcos - články

Marcos inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 0 nabídek osobních automobilů Marcos.

Články

Marcos krachuje. Už zase?!

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Jezdíte s vozíkem? Budete platit mýto!

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Výroba automobilek v ČR loni stoupla o čtvrtinu

Tuzemské firmy podnikající v automobilovém průmyslu loni utržily 644 miliard korun, což je o 23 procent více než v roce 2005. Na tiskové konferenci při zahájení brněnského Autosalonu to dnes uvedl předseda Sdružení automobilového průmyslu Vratislav Kulhánek. Na firmy ze sdružení připadají tržby 560 miliard korun. Export těchto firem rostl o 18 procent na 415 miliard korun. Celkový export automobilek byl 480 miliard korun, z toho 88 procent směřovalo do EU. Výroba motorových vozidel loni vzrostla o více než dvě pětiny na rekordních 855.832 vozů. Letos, nejpozději příští rok by měla podle Kulhánka přesáhnout jeden milion vozidel. Největší podíl na výrobě měly osobní a lehké užitkové vozy, kterých z tuzemských automobilek vyjelo téměř 850 000. Dodavatelské firmy se na celkových tržbách autoprůmyslu podílely zhruba 56 procenty. Jejich podíl na exportu byl přibližně 50procentní. "Tržby dodavatelů se za posledních deset let zvýšily na šestinásobek," dodal Kulhánek. Počet pracovníků v oboru se loni zvýšil o více než 12 500 na 117 963 lidí.

Marcos TSO GTC a R/T

Britský výrobce Marcos Engineering, který letos vstoupil do 47. roku své existence, představil tento týden ve světové premiéře dvoumístné kupé TSO GTC se závodním odpružením i brzdami a zadním difuzorem. K mání bude i otevřená verze TSO R/T se střechou targa. Auto má lehkou kompozitovou karoserii a šasi vyvinuté vyhlášenou firmou Prodrive.

Oba modely standardně pohání osmiválec z Corvetty o výkonu 420 koní, spojený s manuální 6-stupňovou převodovkou. V nabídce je i silnější Performance Pack s výkonem 462 koní. Toto výkonnější TSO sprintuje z 0 na 96 km/h za 4,1 sekundy a na 160 km/h za 8,5 s. Mezi superauty oblíbenou disciplínu 0-160-0 zvládá i díky brzdám AP Racing za 12,9 sekundy a dosahuje nejvyšší rychlosti přes 295 km/h.

Marcos TSO

Na výběr budou mít zákazníci ze dvou verzí, poháněných lehkým a spolehlivým celohliníkovým osmiválcem 5,7 litru z Chevroletu Corvette. Základní model TSO s pětistupňovou manuální převodovkou má výkon 350 koní, špičkový TSO R/T se šestirychlostní skříní je vyladěný na rovných 400 k.

Celý roadster váží jen 1090 kilogramů, což znamená skvělý poměr výkonu na váhu a vynikající jízdní výkony. Sprint na šedesátimílovou rychlost (97 km/h) zvládne za 4 sekundy a 0 - 100 mph (161 km/h) za skvělých 9s. Maximální rychlost atakuje třísetkilometrovou hranici. Marcos udává „přes 185 mph“, což je 297 km/h.Inzeráty z bazarů osobních vozů značky Marcos z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Marcos, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Marcos nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Marcos splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW