Isuzu - články

Isuzu inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 30 nabídek osobních automobilů Isuzu.

Články

Ford Ranger 2.5 TDCI

Znáte ten pocit, když jdete na maškarní bál: máte na sobě něco bláznivého, trhlého, zkrátka naprosto nepatřičného. Kdybyste v tom vyšli ve všední den na normální ulici, připadali byste si zřejmě pěkně trapně, ale na správném místě, ve správnou chvíli je to jiné. Ten pocit je povznášející, děláte něco velmi neobvyklého a ostatní to chápou.

S některými auty je to dost podobné. Většina těch plechových mechanických krabic na kolech je v zásadě skoro úplně stejná. Jistě, některá jsou kvalitnější, jiná mají lepší podvozky, sem tam je nějaké opravdu pekelně rychlé – ale když se to vezme kolem a kolem, jen málokdy se něčím výrazně liší. Jistě je to i částečně profesionální deformace ale zrovna včera jsem musel cestou domů po dvou kilometrech zjišťovat, v čem že to vlastně jedu, jestli je to KIA, nebo Subaru...

Jezdíte s vozíkem? Budete platit mýto!

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Výroba automobilek v ČR loni stoupla o čtvrtinu

Tuzemské firmy podnikající v automobilovém průmyslu loni utržily 644 miliard korun, což je o 23 procent více než v roce 2005. Na tiskové konferenci při zahájení brněnského Autosalonu to dnes uvedl předseda Sdružení automobilového průmyslu Vratislav Kulhánek. Na firmy ze sdružení připadají tržby 560 miliard korun. Export těchto firem rostl o 18 procent na 415 miliard korun. Celkový export automobilek byl 480 miliard korun, z toho 88 procent směřovalo do EU. Výroba motorových vozidel loni vzrostla o více než dvě pětiny na rekordních 855.832 vozů. Letos, nejpozději příští rok by měla podle Kulhánka přesáhnout jeden milion vozidel. Největší podíl na výrobě měly osobní a lehké užitkové vozy, kterých z tuzemských automobilek vyjelo téměř 850 000. Dodavatelské firmy se na celkových tržbách autoprůmyslu podílely zhruba 56 procenty. Jejich podíl na exportu byl přibližně 50procentní. "Tržby dodavatelů se za posledních deset let zvýšily na šestinásobek," dodal Kulhánek. Počet pracovníků v oboru se loni zvýšil o více než 12 500 na 117 963 lidí.

Opel Frontera 1991 – 1997

První generace Frontery přišla na trh v roce 1991 a byla to vlastně evropská verze japonského Isuzu Rodeo. Prodávala se i třídveřová varianta (od r. 92), ta však není příliš rozšířená a hlavně postrádá praktičnost velké pětidveřové verze.

Proč se nehodí do terénu? Frontera má sice rámovou konstrukci a tuhou zadní nápravu, což by jí řadilo k plnokrevným off-roadům, ale na časté jízdy v těžším terénu zkrátka nebyla stavěná. Když jí budete takto využívat, brzo na ní začnou být patrné známky opotřebení, až se nakonec doslova rozloží. Na konci své životní dráhy se rychle octnou zejména volnoběžky předních kol, zadní diferenciál (pokud za jízdy hučí, auto neberte), ale i samotná převodová skříň (opět, jakékoli nenormální „chrastění“ znamená velký problém). A pokud vám odejdou rozvody u třílitrového šestiválce, můžete za jejich výměnu dát až padesát tisíc.

GM a Isuzu založí joint-venture

Americký automobilový koncern General Motors Corp. a japonská Isuzu Motors Ltd. se chystají společně vyvinout novou generaci pickupů a další modely. Firmy dnes oznámily, že kvůli tomu založí nový společný podnik LCV Platform Engineering Corp. s podíly po 50 procentech. Projekt má automobilkám zvýšit efektivitu výroby a snížit náklady.

GM a Isuzu přitom v dubnu ukončily po 35 letech svou akciovou alianci. Když GM oznámila, že prodá 7,9 procenta Isuzu, dodala, že se na provozní úrovni vztah obou automobilek nezmění. Firmy například pracovaly společně na počátečním stadiu vývoje nynějších pickupů Chevrolet Colorado a Isuzu D-Max. Nyní chtějí GM a Isuzu spolupracovat ve více oblastech a budou spolu vyvíjet auta pro rozvíjející se trhy v jihovýchodní Asii, Jižní Americe a Africe, řekl tiskový mluvčí Isuzu. Japonská firma bude zodpovědná za konstruktérské práce a GM této platformy využije pro návrhy dalších modelů, a to osobních i sportovních užitkových vozů.

GM zvažuje prodej Isuzu

Koncern General Motors, který loni utrpěl ztrátu 10,6 miliardy dolarů, připustil možný prodej akciového podílu v Isuzu Motors, který by GM přinesl alespoň nějakou hotovost. Podle analytiků by však byl výnos z transakce poměrně malý a oslabené vztahy s Isuzu by mohly mít negativní dopady na japonském trhu.

General Motors v současnosti vlastní 7,9 procenta akcií Isuzu v hodnotě asi 320 mil. dolarů. Dodávky motorů a dalších komponentů koncernu GM se loni na obratu Isuzu podílely 18 procenty. Podle firem GM a Isuzu, které se kapitálově poprvé provázaly v roce 1971, by prodej neměl mít žádný vliv na jejich spolupráci. 


Isuzu D-Max,


Inzeráty z bazarů osobních vozů značky Isuzu z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Isuzu, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Isuzu nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Isuzu splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW