Hyundai Santa Fe - články

Hyundai Santa Fe inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 7 nabídek osobních automobilů Hyundai Santa Fe.

Články

Hyundai ve Frankfurtu

Korejská automobilka Hyundai přivezla do Frankfurtu spoustu novinek. Z nich je nejdůležitější ekologický model Hyundai i30 Blue s dieselovým motorem 1.6 CRDi o výkonu 90 nebo 116 koní, který díky pneumatikám s nízkým valivým odporem, delším převodům a systému stop/start vypustí jen 113, respektive 117 g/km CO2.

Zajímavý je i plně elektrický model Hyundai i10 EV, který má dojezd 160 km. Jedná se o první elektromobil automobilky Hyundai, který je vyráběn sériově. Koncem roku začnou jeho dodávky pro domácí trh, kde ho dostanou především vládní úřady. Přihlásit se ale mohou i dobrovolníci, kterým bude vůz pronajat. S exportem do Evropy se zatím nepočítá.

Hyundai představí v Paříži kompletní řadu eko modelů

Řada se bude jmenovat i-Blue, které se ukáže na zádi supermini i10, hatchbacku i30, SUV Santa Fe a nového vozu segmentu B Hyundai i20, který nahrazuje odcházející Getz.

Modely Hyundai i10 a i30 Blue jsme vám již podrobněji představili dříve, SUV Santa Fe a malý i20 jsou v modelové řadě i-Blue novinkou. Hyundai Santa Fe se opírá o celkem jednoduchou hybridní technologii. Vůz je poháněn standardním motorem 2,4 l, kterému pomáhá elektromotor o výkonu slušných 40 koní. Síla putuje na silnici přes přepracovanou šestistupňovou automatickou převodovku, která má pozměněné převodové poměry pro lepší hodnoty spotřeby a emisí. Spotřeba hybridního Santa Fe dosahuje na slušných 6,2 l/100 km a emise na 148 g/km CO2.

Video: Jak zastavit vlak s Hyundai Santa Fe

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Akční ceny Hyundai pro leden a únor

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínkyInzeráty z bazarů osobních vozů značky Hyundai Santa Fe z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Hyundai Santa Fe, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Hyundai Santa Fe nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Hyundai Santa Fe splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW