Dodge Journey - články

Dodge Journey inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 1 nabídek osobních automobilů Dodge Journey.

Články

Dodge Journey SXT 2.0 CRD

V Evropě to tak silně nevnímáme, ale Dodge vždy platil za jednu z "chlapštějších" značek koncernu Chrysler. Stačí se rozpomenout na ikonické Chargery a Challengery z šedesátých let, nebo na zběsilé osvalený Viper z devadesátých.

Jenže nejen sporťáky a musclecary je automobilka živa - upřímně řečeno spíš naopak, živí jí mainstreamové modely, jako například malé MPV Dodge Journey. Říkáme malé, ale to platí pouze v americkém měřítku, mezi evropskými soupeři patří bezesporu k těm větším. Dodge má s vozy MPV dlouholeté zkušenosti, i když v Americe se jim dřív říkalo spíš "minivany" (což se nám v mnohých případech zdá výstižnější).

Dodge ve Frankfurtu: nový Journey

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínkyInzeráty z bazarů osobních vozů značky Dodge Journey z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Dodge Journey, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Dodge Journey nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Dodge Journey splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW