Buick - články

Buick inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 0 nabídek osobních automobilů Buick.

Články

Tajné fotky: Buick Excelle

Buick testuje na Evropské půdě nový model Excelle, který používá platformu GM Delta II, na níž jezdí například nový Chevrolet Cruze.

Zatím se toho o novém Buicku moc neví, ale podle všeho se bude jednat o jakousi luxusnější verzi Chevroletu Cruze. Jenom si ale nedovedeme představit, jakou formou bude GM tento Buick v Evropě prezentovat a jakou cestou ho bude prodávat. U dealerů Chevroletu? Těžko říct...

Spy Photos: Buick LaCrosse

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Drobná bouračka vyústila v masovou rvačku

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Crossover Mini se bude jmenovat Crossman

Mini zahájilo mohutnou ofenzivu. Clubman už se začal prodávat, nový kabriolet tu bude co nevidět a mluví se dokonce o jakémsi odvozeném sportovním kupátku. BMW ovšem také pracuje na crossoveru, čili kombíku se zvýšeným podvozkem.

To samozřejmě není žádné překvapení, mluví se o tom už delší dobu a po internetu koluje spousta špionážních fotek. Až dosud se ovšem mělo zato, že se nová verze bude jmenovat Monte, nebo Colorado. Podle nedávného rozhovoru, který šéf Mini Kay Segler poskytl německému magazínu Auto Motor und Sport, se bude lehký teréňáček nejspíš jmenovat Crossman.

Buick Riviera Coupe Concept: Poprvé v USA

Koncept Buick Riviera se poprvé představí na „rodné“ půdě. Automobilka Buick je sice americká se vším všudy, ale koncept Riviera mají na svědomí Číňané. Vznikl ve spolupráci koncernu GM a čínské SAIC, a podle ohlasů ze zahraničí jde o první Buick, který by si kdy kdo mohl rád koupit.Koncept Riviera byl původně vystaven na autosalonu v čínské Šanghaji. Fascinoval smělým designem, křídlovými dveřmi a za zmínku určitě stojí i přírodní materiály v interiéru.

Jezdíte s vozíkem? Budete platit mýto!

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Výroba automobilek v ČR loni stoupla o čtvrtinu

Tuzemské firmy podnikající v automobilovém průmyslu loni utržily 644 miliard korun, což je o 23 procent více než v roce 2005. Na tiskové konferenci při zahájení brněnského Autosalonu to dnes uvedl předseda Sdružení automobilového průmyslu Vratislav Kulhánek. Na firmy ze sdružení připadají tržby 560 miliard korun. Export těchto firem rostl o 18 procent na 415 miliard korun. Celkový export automobilek byl 480 miliard korun, z toho 88 procent směřovalo do EU. Výroba motorových vozidel loni vzrostla o více než dvě pětiny na rekordních 855.832 vozů. Letos, nejpozději příští rok by měla podle Kulhánka přesáhnout jeden milion vozidel. Největší podíl na výrobě měly osobní a lehké užitkové vozy, kterých z tuzemských automobilek vyjelo téměř 850 000. Dodavatelské firmy se na celkových tržbách autoprůmyslu podílely zhruba 56 procenty. Jejich podíl na exportu byl přibližně 50procentní. "Tržby dodavatelů se za posledních deset let zvýšily na šestinásobek," dodal Kulhánek. Počet pracovníků v oboru se loni zvýšil o více než 12 500 na 117 963 lidí.

Buick Riviera Coupe Concept

Buick se rozhodl svézt se na stejné vlně, jako téměř všechny americké automobilky. Přišel s futuristickým konceptem, který nese jméno slavné americké klasiky. Buick Riviera Coupe Concept  byl vyvinut ve spolupráci s Pan Asia Technical Automotive Center (PATAC) v Číně. Design je společným dílem General Motors a Shanghai Automotive Industry Corporation (SAIC). V Šanghaji ho představili šéfové obou firem.

Podle Eda Welburna, viceprezidenta GM Global Design má Riviera představovat nový směr, kterým se bude design Buicků ubírat. A nutno říci, že je opravdu na co koukat. Karoserie z uhlíkových vláken má spousty přechodů mezi pozitivními a negativními křivkami a navíc vzhůru otevírané dveře „gullwing.“ Inspirací byly designérům přírodní živly, interiér v sobě nese jak klasické prvky Buicku, tak tradiční čínské motivy. Celé auto je tak symbolem globálního designu, podle představ GM a SAIC.

Pět největších podivností z L.A. Auto Show

Metropole světového zábavního průmyslu je pro našince trochu z ruky, ale tamní autosalon patří k největším akcím svého druhu v Novém světě. Tomu odpovídá počet světových premiér (patnáct), účast automobilek i rozloha obsazené výstavní plochy. Se všemi významnými novinkami z L.A. jsme vás buď už seznámili, nebo v nejbližší době seznámíme. Na následující klenoty z pokladnice automobilového designu se v samostatných reportážích bohužel nedostane, ale ochudit jsme vás o ně v žádném případě nemohli.

5. Mazda Nagare

Trable se jmény

Kromě jiného musíte totiž myslet i na to, aby zvolený výraz neměl v nějakém jazyce jiný než zamýšlený význam. Kanada tak před časem s rozpaky přijala nový Buick LaCross, neboť La Cross znamená v tamním slangu, ehm, masturbaci. Jindy nemohl Chevrolet pochopit, proč váznou prodeje modelu Nova na některých trzích, dokud si někdo neuvědomil, že nova znamená ve španělštině „nejede“. A zeptejte se kteréhokoli Slováka, co se mu vybaví pod slovem Getz. Už nikdy se nebudete dívat na oblíbené korejské auto stejně jako předtím.

Proto je snadné představit si zděšení manažerů Volkswagenu, když jim na prezentaci v Británii jeden z přítomných oznámil, že Eos něco znamená i ve velštině. Pravděpodobně se jim podlomila kolena. Řecká bohyně úsvitu, matka větru a teď tohle.Inzeráty z bazarů osobních vozů značky Buick z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Buick, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Buick nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Buick splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW