BMW Řada 3 - články

BMW Řada 3 inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 456 nabídek osobních automobilů BMW Řada 3.

Články

BMW v Paříži

BMW se vytasilo s novou řadou 7, o kterou byl stále velký zájem. BMW řady 7 jsme si již představili dříve, proto jen zopakujme, že se nejedná o pouhou evoluci minulé generace, ale o úplně nový automobil. Pod kapotou prozatím pracují pouze přeplňované motory. Benzínové motorizace zastupuje šestiválec 3,0 l se sekvenčím přeplňováním dvěma turby v BMW 740i a osmiválec 4,4 l se dvěma turbodmychadly v BMW 750i. Třílitr má nyní 326 koní a 450 Nm, osmiválec pak 407 koní a 600 Nm. Diesel je prozatím jen jeden, šestiválec 3,0 l o 245 koní a 540 Nm.

V průběhu příštího roku dorazí i dvakrát přeplňovaný diesel 3,0 l, pravděpodobně označený jako 740d, který bude mít výkon do 300 koní. Potom ještě přibude dvanáctiválec v 760i a určitě i základní atmosférický benzínový šestiválec 3,0 l v 730i. BMW řady 7 rozhodně nepůsobí tak kontroverzně jako minulá generace, což je jen dobře.

Wald BMW řady 3

Japonský tuner Wald International, který se specializuje na automobily z dovozu a zejména pak z Německa, se pustil do BMW řady 3 a, jak to říci slušně... no se svým snažením jistě nebude pochuti kdekomu. Pokud vzpomeneme na poslední výtvory jako Lexus IS-F Black Bison nebo Mercedes CL, daly se označit jako ještě snesitelné a na japonské poměry až velmi umírněné.

To ovšem nemůžeme tvrdit o bodykitu pro BMW řady 3, které s ním vypadá příliš pouťově. Chybí už jen podsvícení podvozku růžovozelený nátěr a modré diody v ostřikovačích, co říkáte.

BMW Z4 Coupé a BMW řady 5

Náš zdroj špionážních fotek nám poslal sérii počítačových obrázků a skic, jak budou pravděpodobně vypadat nové modely BMW.

BMW řady 5 a 6 budou čerpat z konceptu BMW CS, který se představil na autosalonu v Šanghaji. Naše skici vystihují poměrně věrně budoucí podobu. Důvěrní informátoři v automobilce potvrzují, že jsou tyto obrázky velmi blízké realitě.

Spy Photos: BMW 3-series

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

BMW řady 3 E46

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínkyInzeráty z bazarů osobních vozů značky BMW Řada 3 z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku BMW Řada 3, můžete si vybrat z široké nabídky vozů BMW Řada 3 nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy BMW Řada 3 splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW