BMW - články

BMW inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 1494 nabídek osobních automobilů BMW.

Články

Manhart Racing BMW M3

Standardní kupé BMW M3 má pod vyboulenou přední kapotou umístěn fantastický osmiválec o objemu čtyř litrů, který posílá na zadní nápravu 420 koní. Pokud se najde někdo, komu toto stádo pod kapotou nevyhovuje, je zde možnost využití jednoho ze tří kitů zvyšující výkon od společnosti Manhart Racing, která si vypomůže instalací kompresoru.

Vrcholná úprava od německého tunera nadělí BMW M3 výkon celých 655 koní, což stačí ke zlepšení času potřebného k dosažení 100 km/h na pouhé 3,7 s proti 4,9 s u „obyčejné“ M3. Maximální rychlost se přehoupla prý přes 350 km/h.

BMW X1 od AC Schnitzer

Prodejního potenciálu BMW X1 jsou si v Německu u úpravce AC Schnitzer vědomi, a proto připravili první sadu úprav pro malé SUV od BMW, která bude k vidění již za pár dní na ženevském autosalonu.

Všechny vznětové pohonné jednotky se dočkaly navýšení výkonu pomocí čipu, který v případě motorizace 23d nyní dosahuje 240 koní oproti standardním 201 k. Z motoru 20d se podařilo získat 210 koní a motor v 18d nyní poskytuje po zásahu tunera 171 koní.

BMW M3: paket Competition a systém stop-start

Stejně jako v případě minulé generace BMW M3 E46, která na „sklonku života“ dostala paket Competition, i současná generace BMW M3 se dočkala stejné modifikace.

BMW M3 Competition má o 10 mm snížený a jinak nastavený podvozek, nová 19“ kola, nové nárazníky s karbonovými doplňky, karbonový zadní spoiler a pár detailů. Z techniky se mění přenastavení kontroly trakce ve sportovním režimu, takže by auto mělo nyní dovolit ještě divočejší styl jízdy.

BMW řady 5 (F10) na českém trhu + první dojmy

České zastoupení BMW během národní prezentace nového BMW řady 5 (F10) nechodilo kolem horké kaše a místo hodinových proslovů všech od nejvyššího managementu o strategii značky až po uklízečky o základech hygieny ve výrobě nám prostě rozdali klíčky a řekli, abychom šli jezdit. A tak jsme šli.

Než se ale budeme rozjímat nad tím, jak je nová pětka povedené auto, řekněme si něco o technice. BMW řady 5 je samozřejmě o kousíček větší oproti předchůdci, ale nejvýraznější změnou je rozvor, který narostl na 2968 mm a je nejdelší ve třídě. Prostor pro cestující vpředu a vzadu je hned na první dojem větší. Kufr zůstal zachován, jeho kapacita je 520 litrů.

BMW X5: Facelift

Tak tohle je otázka do Risku za 5000: „Co je zvenku nového na BMW X5?“ Jelikož se toho změnilo tak málo, pojďme se rovnou podívat pod kapotu, protože tam nezůstal kámen na kameni. BMW X5 (spolu s BMW X6) je dalším modelem mnichovské značky, který má pod kapotou jen a pouze přeplňované motory. Ach, kde jsou ty časy tradičních řadových atmosférických šestiválců...

Ale chápeme, že X5 není zrovna modelem, ve kterém by měl takový motor nějaké racionální opodstatnění a když už, také bychom si ho radši koupili... ehm, svezli se s nějakým dieselem. Stejně jako většina zákazníků tady v Evropě.

Lumma CLR X 650 M: tuzing pro BMW X6 M

Tak a máme tady žhavého kandidáta na TOP 3 umístění v našem obvyklém každoročním žebříčku 10 nejhorších tuningů roku.

Lumma Design vytunila BMW X6 M. Je potřeba k tomu říkat víc? Jak si můžete na fotkách prohlédnout, podle registrační značky je zřejmé, kam tato vozidla směřují. Ale když si vyjedete na odpolední výlet do Karlových Varů, možná na nějaké brzy také narazíte...

Sauber C29 - nový monopost pro sezonu 2010

Designu monopostu Sauber C29 dominuje přední poměrně ostrý nos umístěný výše než u ostatních konkurentů a obrovská žraločí ploutev po vzoru vozu od Mclarenu.

Formule Švýcarské stáje Sauber je prozatím oproštěna od log sponzorů, která by se na vozech měla objevit při velké ceně Bahrajnu nebo nejpozději na startu evropské části šampionátu. Prozatím jsou formule oděny v černobílém hávu a jedinými znaky jsou jména pilotů: Perdlo de la Rosa, jakožto ostřílený mazák, jehož zkušenosti budou týmu jistě přínosem a mladý jezdec Kamui Kobayashi, který na vedení společnosti zapůsobil když na konci loňské sezóny zastupoval u Toyoty za zraněného Tima Glocka a vedl si nad očekávání dobře.

Koncept BMW Vision jde do výroby!

Koncept ekologického supersportu od BMW, který se představil na loňském autosalonu ve Frankfurtu, má namířeno do sériové výroby. Aspoň to potvrdil vysoce postavený člen představenstva BMW, kterého vyzpovídal magazín Inside Line.

BMW Vision EfficientDynamics Concept, jak se tento futuristický výtvor jmenuje, samozřejmě dozná do sériové výroby několik změn. Zmizí rozsáhlé skleněné plochy, jejichž výroba by byla neúnosně drahá, ale rozhodně bude z produkčního auta cítit, ze kterého konceptu vzniklo. Například přední část se prakticky nezmění, linie zadních světel zůstane rovněž zachována a z profilu si budou obě auta také velmi podobná.

BMW se u nás stále daří

Propad registrací nových vozů BMW a Mini nebyl na našem trhu tak velký, jak společnost očekávala. Celkový pokles registrací nových vozidel klesl oproti roku 2008 jen o 6 %, když si v roce 2009 nové BMW a Mini přihlásilo celkem 2938 lidí (to je jen o 196 méně proti roku 2008).

Tabulku vede BMW řady 3 s celkovým počtem 623 registrovaných vozů, následuje BMW X5 (484 registrací) a BMW X6 (443 registrací).

G-Power BMW X5 Typhoon Black Pearl

Doby, kdy se SUV snažila nabídnout schopnosti, styl a vzezření pravých off-roadů, jsou dávno pryč. Počin od úpravce G-Power je toho jasným znamením. Trh si dnes žádá obrovské vozidlo, rozumějte SUV, které do světa křičí, že má sílu na to kdekoli překonat ty nejlepší supersporty a v maximální rychlosti pokořit rychlost světla...

Úpravce G-Power před nedávnem vypustil do světa modifikaci nazvanou Typhon RS, bohužel nešlo o nic z čeho by malé děti měly špatné spaní, proto musela přijít tato, daleko agresivnější úprava - Typhoon Black Pearl, která je opravdu pro silné povahy.


BMW M3, BMW M5, BMW M6, BMW Řada 1, BMW Řada 3, BMW Řada 5, BMW Řada 6, BMW Řada 7, BMW Řada 8, BMW X1, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BMW Z3, BMW Z4,


Inzeráty z bazarů osobních vozů značky BMW z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku BMW, můžete si vybrat z široké nabídky vozů BMW nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy BMW splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW