Audi - články

Audi inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 1198 nabídek osobních automobilů Audi.

Články

Audi RS5 prozrazeno!

Tak už to prasklo. Audi RS5 je tady a automobilka s tím nic neudělá. Jedna z nejočekávanějších (a nejutajovanějších) novinek blížícího se autosalonu v Ženevě se měla představit až začátkem března, ale po tomto velkém úniku celkem kvalitních fotografií zřejmě Audi zareaguje a vypustí všechny potřebné informace již brzy.

Moc rádi bychom vás seznámili s tím, co má Audi RS5 pod kapotou, ale nevíme to. Tahle informace se ještě ven nedostala. Očekáváme, že přeplňovaný desetiválec o výkonu dva miliony koní z Audi RS6 se pod kapotu RS5 nedostane. Je dokonce možné, že uplatnění najde pořádně poladěná verze kompresorem přeplňovaného šestiválce 3.0 TFSI, ale podle zpráv z loňského roku, které nepřímo potvrdilo i vedení automobilky, by se měl pod kapotou usadit upravený osmiválec 4.2 FSIAudi RS4 a Audi R8 o výkonu kolem 440 koní.

Audi RS6 Sport a Exclusive

Stručná charakteristika vozu Audi RS6 může znít jako klišé: vlk v rouše beránčím. Ptáte se proč? Jde o auto, které do světa nikterak výrazně nekřičí, co vše umí a čeho je schopno. Pouze člověk znalý dokáže identifikovat, o jaký model Audi vůbec jde, a rozpozná i charakteristické rysy RS6.

Přeplňovaný desetiválec o objemu pěti litrů posílá na všechna čtyři kola 580 koní a 650 Nm v rozsahu 1500 a 6250 ot./min. To vše pěkně zabalené v rodinném balení, které dokáže pokořit stokilometrovou rychlost za 4,5 sekundy a pokračovat v rozletu, který zastaví až maximální rychlost 303 km/h (pokud si necháte úplně odpojit omezovač).

Audi oslavuje 30 let modelu Quattro

Audi Quattro má letos na krku celých 30 let. Pro Audi je to příležitost k nekončícím oslavám. Quattro se proslavilo hlavně díky účasti a úspěchům v rally, kde se podařilo zvítězit hned v prvním závodě roku 1980. V současné době se logem Quattro označují modely s pohonem 4x4.

Začátkem dubna se v německém Essenu uskuteční největší světová přehlídka klasicch vozů - Techno Classica, pro kterou si Audi připravilo čtveřici výjimečných modelů Quattro, jimiž vzdá hold tomuto modelu.

Audi A8 – co se do první jízdy nevešlo

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Audi A8 4.2 FSI quattro

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Pogea Audi TT RS

Na jihu Německa v městečku Markdorf sídlí úpravce Pogea Racing, který si pro Audi TT RS připravil dva výkonnostní kity šité na míru potřebám a peněženkám zákazníků.

Audi TT RS je nejvýkonnější z rodu TT. Dalo by se klidně říci, že je to takový menší bráška Audi R8, pod jehož kapotou se ukrývá 2,5 l pětiválec, který do světa posíla 340 koní, 450 Nm a sprintuje na stovku za 4,6 s.

Audi A1 oficiálně

Tak ho tady konečně máme. Audi A1 se ukazuje před svým debutem na autosalonu v Ženevě. Audi se nijak netají tím, že nový model A1 bude soupeřit s Mini. Audi dokonce tvrdí, že A1 je nejsportovnější auto ve třídě. No, pokud se podaří podvozek z Pola a Fabie nastavit tak, abychom tomu mohli věřit...

Audi A1 je dlouhé necelé čtyři metry a váží prý jen 1045 kg, takže by mělo být ještě lehčí než Mini. Proti Mini má také nabídnout větší interiér s kufrem o objemu 267 litrů a po sklopení sedadel 920 litrů.

Audi A8 za dva miliony bez daně

Na český trh dorazilo nové Audi A8, které hodlá ukázat Mercedesu třídy S, BMW řady 7 a Lexusu LS, jak se to má dělat.

Také už víme, kolik bude nové Audi A8 stát. Prozatím je k dispozici jen s osmiválcovými motory 4.2 FSI a 4.2 TDI. Diesel 3.0 TDI dorazí později.

Baby Porsche nakonec bude!

Šéf Volkswagenu Martin Winterkorn uvedl, že plány na malé Porsche, které by se v nabídce postavilo pod Boxster, jsou stále na stole a pravděpodobně dostanou zelenou.

Winterkorn uvedl, že Porsche stále zvažuje dva úplně nové modely – menší sportovní model a menší SUV. O malém SUV se hovořilo už před časem, ale plány na něj byly nakonec zrušeny a přednost dostaly jiné projekty. Myšlenka menšího levnějšího sporťáku ale pořád žije dál.

Autosalon Detroit 2010: rekapitulace a fotogalerie

Autosalon Detroit 2010 byl letos trošku skromnější než obvykle. Výrobci kvůli krizi šetří a to bylo znát jak na počtu vystavovatelů, tak i na doprovodném programu, modelkách a vůbec na všem. Aspoň se tu ale ukázalo několik důležitých novinek, takže zatracovat detroitský autosalon rozhodně není fér.

A co jsme mohli letos vidět?


Audi 100, Audi 80, Audi A1, Audi A2, Audi A3, Audi A4, Audi A4 Avant, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7, Audi R8, Audi RS6, Audi S3, Audi S4, Audi S5, Audi S6, Audi S8, Audi TT Coupé,


Inzeráty z bazarů osobních vozů značky Audi z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Audi, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Audi nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Audi splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW