Aston Martin DB9 - články

Aston Martin DB9 inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 0 nabídek osobních automobilů Aston Martin DB9.

Články

Aston Martin v Ženevě

Aston Martin je na koni. I přes složitou globální situaci, které se musí firma operativně přizpůsobit, se mu celkem daří a neočekává se, že by nějak slevoval ze svého nasazení. Právě naopak. Na ženevský autosalon se chystají minimálně dva velmi zajímavé modely.

Prvním má být otevřená verze Aston Martin DBS, takže si konečně můžete vychutnat řev dvanáctiválce o výkonu 510 koní a točivém momentu 570 Nm i se staženou střechou a přitom stále vypadat jako Bond, James Bond. Samozřejmě se oproti kupé zvýší cena i hmotnost a lehce si pohorší také jízdní výkony, ale to tomuhle autu nemůžete mít za zlé. Jeho vlastnictví bude stále silně záviděníhodné.

Aston Martin také propouští

Krize dolehla i na britského výrobce exkluzivních vozů. Ačkoli si firma nevede vyloženě špatně, připravuje se na horší časy, protože počet objednávek klesá. Již dříve vedení Aston Martinu oznámilo, že propustí přibližně 300 lidí, zpravidla se ale jedná o externí pracovníky.

Nyní však firma přišla s informací, že propustí dalších 600 lidí z vlastních řad (to je skoro třetina všech zaměstnanců). Má se jednat hlavně o dělníky, ale také o střední a vyšší management. Šéf Astonu Ulrich Bez prohlásil, že společnost nemá na vybranou. Současná situace prý přivedla mnoho výrobců do problémů a snížení počtu zaměstnanců a zkrácení pracovní doby je prý zatím nejefektivnější cesta, jak Aston udržet nad vodou a v černých číslech.

Aston DB9 dostane brzdy z vozu Caparo T1

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Spy Photos: Aston Martin DBS Volante AKTUALIZOVÁNO

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Spy Photos: Aston Martin DBS Volante

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínkyInzeráty z bazarů osobních vozů značky Aston Martin DB9 z celé ČR od profesionálních prodejců i soukromých inzerentů v přehledných kategoriích s možností pokročilého filtrování.

Hledáte-li značku Aston Martin DB9, můžete si vybrat z široké nabídky vozů Aston Martin DB9 nebo zúžit okruh hledání a v kategorii si zvolit model vozu. Jste-li již rozhodnuti o konkrétních parametrech, které by vůz měl splňovat, použijte pravý formulář pro vyhledávání. Poté Vám budou nabídnuty vozy Aston Martin DB9 splňující Vaše požadavky.

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW