Renault - články

Renault inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 0 nabídek náhradních dílů Renault.

Články

Renault R30 – Formule 1 pro letošní Gran Prix

Tým Renault F1 se otřásl v základech a nezůstal u něj kámen na kameni. Po skandálu, který vloni vyplul na povrch, musel Flavio Briatore opustit post toho nejvyššího za fingovanou nehodu Piqueta Jr. z roku 2008.

Automobilka nyní vlastní pouze minoritní podíl v týmu poté, co loni investiční skupina Genii Capital v čele s Gerardem Lópezem koupila blíže nespecifikovaný podíl v týmu Renault F1.

Renault Mégane je nejproblémovější

Stejně jako my máme STK (kde úspěšnost nezávisí ani tak na stavu vašeho auta jako spíš na tom, kde máte kamaráda), Němci mají TÜV a Britové MOT. V každé zemi platí trošku jiná kritéria, ale není bez zajímavosti, že právě německé a britské testy jsou ty nejpřísnější. Ostatně, to je vidět i na složení a kvalitě vozového parku v daných zemích...

MOT samozřejmě sleduje statistiku a vydává zprávy, abychom se mohli podívat, jak si jednotlivé automobily vedou. Teprve nyní se ven dostaly informace z roku 2007, které ukázaly, jak si vedly automobily uvedené v Británii do provozu v roce 2004.

Statistiky spolehlivosti Dekra: kterou ojetinu si máte v roce 2010 koupit?

Německý ústav Dekra zveřejnil svůj výzkum, ve kterém hodnotil spolehlivost nových vozů. Dekra, narozdíl od TÜV, posuzuje vozy podle trochu jiných kritérií a tím hlavním je počet ujetých kilometrů, nikoli stáří vozu.

Dekra tak rozděluje trh do sedmi segmentů a v každém určí nejlepší vozy s 50, 100 a 150 tisíci najetými kilometry. Následně hodnotí počet závad, které vznikly běžným opotřebením, nikoli zanedbanou údržbou.

Renault Laguna Coupe 3.0 dCi

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

10 největších absurdit roku 2009

10. Šrotovné ničí vzácná auta

Nejen, že podle mnohých expertů šrotovné škodí ekonomice, ale ještě doslova likviduje vzácná a zajímavá auta. Například ve Velké Británii a v USA nechávají lidé v rámci šrotovného ničit i takové skvosty jako třeba Aston Martin DB7, Porsche 911 či DMC DeLorean. Vyměnit legendární sporťák za pár stovek dolarů a potom za nový Hyundai? Ti lidé nemají ani trochu úcty...

Co rok 2009 dal

Stejně jako vám každý týden přinášíme souhrn událostí, které v minulých dnech nastaly, přinášíme i na konec roku přehled toho nejdůležitějšího nebo nejzajímavějšího. Pojďme se tedy podívat, co nám rok 2009 dal (i vzal).

 

Renault Fluence na českém trhu

Právě jsme se vrátili z tiskové konference Renault, která se nesla ve vskutku vánočním duchu. Ale nechme teď stranou kvalitu (a množství) občerstvení, náš dietolog by asi radost neměl...

Důležité je, že Renault uvedl na náš trh nový sedan Fluence. Původně se tento model představil jako levná limuzína pro východní trhy. Renault se ovšem nakonec rozhodl uvést model Fluence i v EU.

Vrátí se Michael Schumacher do Formule 1? A co se změní?

Formule 1 dozná pro příští rok mnoha změn, a to nejen ve startovním poli, ve kterém se objeví šest nových týmů. Pojďme se tedy podívat na změny, které vrcholné odvětví motorsportu čekají.

 

Renault Mégane Sport

Natvrdo či naměkko, toť otázka. Nový Renaultsport Mégane dává na výběr mezi komfortnějším standardním podvozkem a ostrým nastavením Cup. Který z nich je lepší?

Pokud od svého rychlého hatchbacku očekáváte i dávku pohodlí, ale Golf GTI se z nějakého důvodu ocitl mimo vaše zorné pole, není o čem přemýšlet, sériová verze bude ideální.

Renault Clio Sport

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky


Renault Laguna,


Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW