Delta - články

Delta inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 0 nabídek karavanů, obytných přívěsů Delta.

Články

Lancia Delta 1.6 JTD Platino

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Euro NCAP: Lancia Delta

Ochrana dospělých *****

Ani nová Lancia Delta si nevedla špatně. Pouze holeň pravé nohy řidiče vykázala vyšší zatížení, ale jinak zůstal prostor pro posádku naprosto neporušen a žádná jiná část těla nepřesáhla kritickou mez zatížení. Při bočním nárazu obstála Lancia na 100 %.

Lancia Delta (30 nových foto)

Na podvozku Fiatu Bravo přijíždí nová Lancia Delta. Automobil směřuje do nabitého segmentu C, kde bude chtít upoutat zákazníky zejména netradičním designem, prostorem a luxusní výbavou.

 

Lancia Delta: nové fotky a info

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Lancia Delta se vrací

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Autosalon Brno 2007: Lancia v Česku

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Lancia Delta HPE

Lancia představí na 63. filmovém festivalu v Benátkách koncept Delta HPE, který se inspiroval Lancií Beta HPE z druhé poloviny 70. let. Delta HPE navazuje na tradici středně velkých sedanů značky Lancia, mezi něž patří Aprilia, Appia, Fulvia, Beta HPE, Prisma, Dedra a naposledy Lybra.

Čelní maska je novou interpretací té tradiční z 50. let, netradičním prvkem je i rozměrné zadní sklo. Delta HPE má karoserii 4,5 m dlouhou, 1,8 m širokou a 1,5 m vysokou, která je kromě dynamických tvarů také velmi prostorná. Díky rozvoru dlouhému 2700 mm a posuvným i sklopným zadním sedadlům lze volit mezi maximem prostoru pro cestující vzadu a objemem kufru. O pohodu v interiéru se má postarat výborné odhlučnění, sofistikované Hi-fi Bose, dvouzónová klimatizace a hi-tech systém Blue&Me, vzniklý ze spolupráce Fiat Auto a Microsoftu. Systém kombinuje Bluetooth s USB, takže si pasažéři mohou přehrávat oblíbené skladby, nahrané v mobilních telefonech, MP3 přehrávačích nebo USB. V exkluzivním interiéru navrženém Lancia Style Centre se uplatní dřevo, kůže, Alcantara, chromované doplňky a velurové koberečky.

Alfa Romeo 149 vyjede na platformě příštího Stila

Podle Automotive News Europe byla pro novou Alfu Romeo 149 definitivně zvolena platforma Compact, která se příští rok objeví v novém Fiatu Stilo a Lancii Delta. Automobilka Alfa Romeo se rozhodovala mezi platformou Compact a zkrácenou verzí Premium, již využívají například modely 159 a Brera.

Platforma Compact vychází ze současného Stila, přičemž celá přední část byla přepracována tak, aby auto získalo v testech Euro NCAP 5 hvězdiček. Další výhodou zvolené varianty je možnost nabídnout verzi s pohonem všech kol, která bude za příplatek k mání jak pro Lancii Delta, tak pro Alfu 149. Toto uspořádání je předzvěstí vysokovýkonných modelů, které nebudou limitovány pohonem předních kol, jak je tomu v případě mnoha konkurentů.

Velkolepý plán Fiatu

Skupina Fiat Auto připravila na období 2005 až 2008 mohutnou ofenzivu. Hodlá uvést 20 nových modelů, 23 faceliftů, dva nové motory, zachovat výrobu ve svých továrnách a do vývoje investovat téměř deset miliard eur. Asi nejzajímavější jsou strategické záměry ohledně nových modelů. Do seznamu dvaceti novinek je sice započítán i letos uvedený Fiat Croma a Alfa Romeo 159, ale oproti původním plánům přibylo dalších pět aut.

Velkým přínosem pro fanoušky italských aut je fakt, že Fiat počítá s rozvojem značky Lancia i přes její současné neradostné výsledky. V roce 2006 přijde SUV této historické značky a o rok později nová Delta. Překvapením je nový „městský“ Fiat, který se objeví v roce 2007. V roce 2008 se dočkáme luxusního nástupce Alfy 166.

Nová Lancia Delta – chiméra, nebo realita?

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínkyNainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW