Avia - články

Avia inzerce zdarma. V naší nabídce se nachází 0 nabídek dodávek Avia.

Články

Spy photos: Fiat Dobló

Fiat Dobló si nebude hrát na nějaké stylové luxusní MPV. Jeho hlavním úkolem bude nabídnout cenově výhodnou a hlavně praktickou alternativu k soupeřům, které zastupuje například Citroen Berlingo, Renault Kangoo nebo Volkswagen Caddy.

Inovovaný Fiat Dobló se začne prodávat v roce 2010. Pod kapotou bude mít hlavně modernizované dieselové motory MultiJet a také slabé, ale úsporné benzínové agregáty. Fiat chce pokračovat v nastoleném trendu snižování emisí a ani nové Dobló se nebude vymykat standardům značky.

Tajné fotky: Mercedes-Benz Viano

Sice se nám na driftující supersporty s polobohy za volantem kouká lépe, ale jednou za čas také musíme převážet náklad větší než jen golfový bag či notebook. Právě pro lidi zužované touhou vozit co největší náklad v relativně slušném komfortu je tu dodávka Mercedes-Benz Viano. Ono se nejedná o dodávku v pravém slova smyslu, je to spíše takové maxiMPV.

Mercedes si je vědom oblíbenosti tohoto modelu i u běžných spotřebitelů s početnější rodinou (nebo firem s větším počtem manažerů bez služebních vozů), proto se rozhodl lehce přepracovat model Viano, aby v nabídce vydržel svěží ještě do roku 2012, než přijde nová generace.

Nový Citroen Berlingo: první fotky

Soutěžní podmínky | Všeobecné podmínky

Britští řidiči dodávek dostanou školení zdarma

Britská vláda vyčlenila 1,3 milionu liber (asi 54 mil. Kč) na školení části z 200 tisíc řidičů dodávek. Účelem akce je, aby se řidiči za volantem chovali ohleduplněji a naučili se správně jezdit (správně řazení a brzdění, dodržování bezpečné vzdálenosti). "Muž v bílé dodávce" je totiž vnímán jako typicky agresivní řidič.

Peníze postačí na vyškolení 200 instruktorů, kteří následně zvládnou výuku 3500 řidičů. Ministerstvo dopravy tvrdí, že při správném způsobu jízdy lze ročně na jedné dodávce ušetřit 500 liber (20 tisíc korun) na palivu, která také vypustí o čtvrt tuny oxidu uhličitého méně.Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW