Tipmobile radí

ATV jako motoristický fenomén

ATV nebo-li all-terrain vehicle nebo ještě známěji čtyřkolka známe všichni. Ale proč je tak populární v dnešní době a kdo vůbec doprovázel první ATV při jeho prvních krůčkách? Podívejme se ATV na zoubek.

Zobrazit celý článek

Čtyřkolky – Info, články, zábava i prodej

Baví vás čtyřkolky? Chcete se dovědět aktuální informace ze světa čtyřkolek? Čtěte pozorně a dovíte se, kde najít nabouchaný čtyřkolky i všechno co jste o nich kdy chtěli vědět.

Zobrazit celý článek

Seznamte se: Volkswagen Golf

Oblíbený Volkswagen Golf je mezi námi již více jak 35 let. Připomeňte si s námi jeho slavné momenty.

Zobrazit celý článek

Seznamte se: Volkswagen Passat

Volkswagen Passat už za sebou má leccos. Podívejte se čím vším musel VW Passat projít než se dostal do podoby, ve které ho vídáme dnes.

Zobrazit celý článek

Seznamte se: Škoda Superb

Jak šel čas se Škodou Superb. Jaké jsou její přednosti a kde naopak pokulhává.

Zobrazit celý článek

Seznamte se: Toyota Yaris

Toyota Yaris detailně. Podívejte se na to jak se Toyota Yaris vyvinula do té podoby, ve které ji známe dnes. Zjistěte její klady a zápory a podívejte se jak je na tom Toyota Yaris u nás.

Zobrazit celý článek

Vybíráme nové moto pneu

Moto pneu nejsou zrovna levou záležitostí, a proto by se při výběru nových moto pneu mělo dbát na několik věcí. A na co si tedy dát pozor a jak vybírat?

Zobrazit celý článek

Seznamte se: Škoda Felicia

Škoda Felicia je taková stará známá. Ovšem za svých dob to bývala jasná volba mnoha lidí a to především díky její univerzálnosti. Podívejte se jak to s ní vlastně bylo.

Zobrazit celý článek

Seznamte se: Peugeot 307

Peugeot 307 je velmi variabilní auto. Můžete ho mít jako letní kabriolet, sportovní bourák i spolehlivé rodinné auto. Stejně tak dobře vás doveze kam budete potřebovat. Dnes bohužel, ale jen ojetý.

Zobrazit celý článek

Motorové oleje Silkolene

Jízdu na motocyklu byste si neměli užívat jen vy, ale i váš stroj. Používejte kvalitní motorové oleje. Správně promazaný motocykl vám to vrátí maximálním výkonem a spolehlivostí. Představme si nyní motorové oleje Silkolene.

Zobrazit celý článek

Nainstalujte si prosím modul adobe flash player.
NEW